Budapest München vonat | Railjet menetrend 2019

Budapest München

Az alábbi oldalon a Budapest München vonat menetrendeket listáztuk ki a MÁV oldaláról. Röviden: A Railjet közlekedik Budapest – Győr – Bécs – Linz – Salzburg – München vonalon, és kedvezményesen lehet rá elővételben 2.osztályú jegyet venni a MÁV értékesítő helyein. Fontos, hogy a kedvezményes jegyek NEM elérhetőek Münchenben. Érdemes a jegyet Magyarországon megvenni, és akár mással postán kiküldeni, mert akár a 50%-al olcsóbb is lehet így az utazás. A Railjet menetrend a lenti táblázatokban olvasható.

Közvetlen MÁV vonatok menetrendje

Utoljára frissítve: 2019.02.20

Budapest München Railjet menetrend 2019-ben

Főbb megállási helyek RJX 60 RJX 62 RJX 64 RJX 66 RJX 68 EN 462

Kálmán Imre

Budapest-Keleti 7:40 9:40 11:40 13:40 15:40 20:40
Kelenföld [Budapest] 7:55 9:55 11:55 13:55 15:55 20:55
Tatabánya 8:26 10:26 12:26 14:26 16:26 21:26
Győr 9:02 11:02 13:02 15:02 17:02 22:02
Mosonmagyaróvár 9:20 11:20 13:20 15:20 17:20 22:20
Hegyeshalom 9:32 11:32 13:32 15:32 17:32 22:32
Wien Hbf (Bécs) 10:21 12:21 14:21 16:18 18:21 23:21
Rosenheim | | | | 21:54 5:25
München Hbf 14:31 16:32 18:31 20:32 22:31 6:10

München Budapest railjet menetrend 2019-ben

Főbb megállási helyek RJX 61 RJX 63 RJX 65 RJX 67 EN 463

Kálmán Imre

München Hbf 7:23 9:30 11:30 13:30 23:20
Rosenheim 8:03 | | | 0:03
Wien Hbf (Bécs) 11:40 13:40 15:42 17:40 6:40
Hegyeshalom 12:25 14:25 16:25 18:25 7:23
Mosonmagyaróvár 12:35 14:35 16:35 18:35 7:35
Győr 12:53 14:53 16:53 18:53 7:53
Tatabánya 13:29 15:29 17:29 19:29 8:29
Kelenföld [Budapest] 14:02 16:02 18:02 20:02 9:07
Budapest-Keleti 14:19 16:19 18:19 20:19 9:19

TOVÁBB AZ ÁRAKRA –>